Żłobek KRASNALKI powstał w 2013 roku, przedszkole działa od września 2020 roku. Placówka przygotowana jest do przyjęcia 38 dzieci. (w żłobku 15, w przedszkolu 20-25 dzieci, 3 grupy po 12-15 dzieci). Placówka mieści się w domu jednorodzinnym otoczonym zielenią. Na dzieci czekają przytulne wnętrza, urządzone zgodnie z obowiązującymi normami.  Posiadamy własną kuchnię, dużą salę do zabaw, oddzielną salę do wypoczynku dzieci oraz  plac zabaw.

Żłobek został wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych gminy Nieporęt w lipcu 2013 roku. Działamy na podstawie ustawy żłobkowej z 4 lutego 2011 roku. Posiadamy pozytywna opinię sanepidu i straży pożarnej.

Naszym dużym atutem jest:

• własne zaplecze kuchenne, świeże posiłki przygotowywane są na miejscu
  • duże dwa oddzielne place zabaw,
  • małe grupy, każda grupa liczy po 10-12 dzieci
  • domowa atmosfera
  • ciekawy pakiet zajęć dla dzieci

W placówce zatrudnione są osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi. Wykształcenie jest ważne, ale ważniejsze jest to że do swojej pracy podchodzą z wielkim zaangażowaniem, pasją i humorem, a głównym ich celem jest, to żeby dzieci czuły się w żłobku jak najlepiej.

Zapraszamy do wizyty  wraz z dzieckiem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.